Aboubakar için flaş gelişme

Aboubakar için flaş gelişme

Beşiktaşımızda yönetimin gelecek hafta Vincent Aboubakar’ın transferi için flaş bir görüşme yapacağı iddia edildi..

Beşiktaş’ta bonservisi Porto ve Lorient’te olan Vincent Aboubakar’ın geleceği merakla bekleniyor. Siyah-beyazlı yönetim, sezonun sona ermesinin ardından ilk olarak Aboubakar’ın transferi için görüşmeler yaptı ancak henüz sonuç alamadı. Fakat bu kez yeni bir iddia ortaya atıldı…

ABOUBAKAR İÇİN HAFTAYA GÖRÜŞÜLECEK!

Porto’da yeni teknik direktör Sergio Conceiçao’nun Vincet Aboubakar’ı takımda tutmak istediği öne sürülürken, NTV Spor’dan Övünç Özdem yeni bir iddia ortaya attı. Bu iddiaya göre, Beşiktaş gelecek hafta Aboubakar için gelecek hafta yeni ve önemli bir görüşme yapacak.

MASADA HEM PORTO HEM DE LORIENT OLACAK!

Beşiktaş yönetimi, Aboubakar için bu görüşmeyi Porto ve Lorient ile ortak şekilde yapacak. Siyah-beyazlıların yapacağı önemli görüşme sırasında hem Porto’lu hem de Lorient’li yöneticiler masada olacak ve Aboubakar için son teklif sunulacak..

Beşiktaş, Aboubakar için gelecek hafta yapacağı bu görüşmeye göre forvet transferinde rotasına kesin olarak belirleyecek. Aboubakar’ın transfer görüşmesinde masadan olumsuz şekilde kalkılması halinde yeni arayışlara resmen start verilecek..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas