Babel: ”Bazen kendime kızıyorum…”

Babel: ”Bazen kendime kızıyorum…”
Beşiktaşımızın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu..

Beşiktaşımızın başarılı futbolcusu Ryan Babel, genç yıllarda potansiyelinin altında kaldığı için kendisine kızdığını itiraf etti.

”BUNLARI YAPMADIĞIM İÇİN PİŞMANIM”

Hollanda basınına konuşan Babel, ”Bazı dönemlerde fazla zorlamadığım için kendime kızıyorum. Milli Takım’a ilk seçildiğimde hala zamanımın olduğunu düşündüm. Daha gençtim ve sıramı beklerim diye düşündüm. İyi olduğumu biliyorum ve oynamalıyım diye düşünmeliydim. Bunu hak ettiğimi göstermeliydim. Bazen bunları yapmadığım için pişmanlık duyuyorum. Ayrıca Ajax alt yapısında forvet oynuyordum. Daha sonra sol açık pozisyonuna döndüm. Hayal kırıklığına uğramıştım ama bunun hakkında hiçbir şey söylemedim.” dedi.

”BİR DAHA ŞANS BULACAĞIMI DÜŞÜNDÜM”

Beşiktaş’ta gösterdiği performansla 6 yıl aradan sonra Milli Takım’a davet alan Babel, ”Son iki yıldır seçilenleri gördüm. Bir şans daha hak ettiğimi düşündüm. Tabii kulüp takımımdaki performans önemliydi. Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi’nde mücadele ettim. O zamanlar Advocaat, Türkiye’de çalışıyordu. Oyunumu yakından görüyordu ve sonra beni çağıran isim oldu.” diye konuştu..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas