Beşiktaşımızda Aboubakar için resmi teklif!

Beşiktaşımızda Aboubakar için resmi teklif!
Başkanımız Fikret Orman forvet transferinde Aboubakar’ı yine listenin en başına aldı. Portekiz kulübüne kiralık teklifi sunan Orman gelecek cevaba göre hareket edecek..

Beşiktaşımızda yeniden Aboubakar’a döndü… Başkan Fikret Orman’ın ani bir kararla forvet transferi için Kamerunlu forveti ilk sıraya aldığı öğrenildi.

2016- 2017 sezonunda Siyah- Beyazlı formayı giyen ve özellikle 2. yarıdaki performansıyla şampiyonluğun kazanılmasında büyük pay sahibi olan Aboubakar için Porto ile ilk görüşme gerçekleşti.

Bu transferi bizzat yürüten Başkan Fikret Orman’ın Kamerunlu futbolcu için Portekiz ekibine 1 yıllık kiralama teklifi sunduğu belirlendi.

ABOUBAKAR DA ÇOK İSTİYOR

Hücum hattında Negredo ve Vagner Love’den yeterince performansın alınmaması nedeniyle Aboubakar’ı bitirmeye kararlı olan Başkanımız Orman’ın Porto’nun vereceği cevabı beklediği öğrenildi.

Portekiz ekibinin Teknik Direktörü Sergio Conceicao’nun yeni sezonda kadroda düşünmediği Aboubakar’ın da Beşiktaşımıza dönmeye sıcak baktığı gelen bilgiler arasında yer alıyor..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas