Beşiktaşımızda harekat başladı!

Beşiktaşımızda harekat başladı!
Beşiktaşımızda transfer çalışmaları başladı! Atiba ile devam etmeyecek olan siyah-beyazlılar ön liberosunu Avusturya’dan buldu. Lucescu’nun A Milli Takım’a davet ettiği Tarkan Serbest için yönetimin önümüzdeki günlerde Austria Wien ile de temasa geçmesi bekleniyor..

İki yıl üst üste şampiyon olduğu ligi bu yıl 4. sırada bitirerek hem Devler Ligi’den hem de kasaya girecek önemli bir gelirden mahrum kalan Beşiktaş’ta yeni sezonun stratejisini belirlemek için hummalı bir çalışma var. Siyah-beyazlılar bir yandan 2018-19 sezonunda mücadele edecek takımın bütçesini ayarlamaya diğer yandan da takıma katılacak oyuncular için çalışmalarını sürdürüyor.

Mukavelesi biten birçok isme yeni sözleşme önermeyecek olan, yüksek bedelle elden çıkarılabilecek oyuncularla vedalaşmaya hazırlanan Kartal’da yapılacak transferlerde ise gençlere ağırlık verilecek. Bu doğrultada Atiba ile de devam etmeyecek olan siyah-beyazlıların alternatifi için gündemindeki ilk isim Austria Wien forması giyen 24 yaşındaki Tarkan Serbest.

DÖRT SEZONDUR A TAKIMDA

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu tarafından İran, Rusya ve Tunus ile oynayacağımız özel maçların aday kadrosuna davet edilen Tarkan ön liberoda oynuyor. Alt yapısından yetiştiği Austria Wien’de 4 yıldır A takımda oynayan Tarkan bu sezon 28 lig maçında takıma 3 asistlik bir katkıda bulundu..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas