Online CanLi BJK TV izle

Online CanLi BJK TV izle

1903 yılında kurulan Beşiktaş Jimnastik Kulubü, futbol, hentbol, voleybol ve basketbol alanlarındaki gelişmeleri kulübün resmi televizyonundan taraftarlarına duyurma amaçlı BJK TV’yi kurmuştur. 2005 yılında kurulan kanal, 2011 yılı itibariyle Digitürk üzerinden yayına devam etmiştir. İnternetin yoğunlaşması ile birlikte internet yayınını da aktif etmişlerdir. Henüz Türksat 4a üzerinde şifresiz olarak yayın yapmayan Beşiktaş TV, kısa süre içerisinde şifresiz yayına geçeceğinin sinyalini vermiştir.

Beşiktaş TV, Bülent Ülgen’in genel müdürlüğü ile yayınlarına devam etmektedir. Program akışı çok fazla geniş çaplı olmasa da gerekli ve doğru haberleri zamanında taraftarlarına aktarmaktadır

Yorumlar ve Haberler

Beşiktaş TV kanalını yakından takip edenler bu kanalda sadece maç özetlerini veya canlı maçları seyretmekle kalmayıp, bunun dışında artık Beşiktaş dünyasında olup biten gelişmeler de bu kanalda sunulmaktadır. Önemli gelişmeleri haber başlığı niteliğinde kaydeden bu kanal sayesinde artık Beşiktaş haberleri yakından takip edilmektedir.

Ayrıca maç sonralarında yapılan yorumlar da Beşiktaş TV kanalı sayesinde kolay bir şekilde öğrenilmektedir. Her maç sonrası yapılan yorumlar ve gelişmekte olan Beşiktaş haberlerini yayınlayan bu kanal sayesinde artık Beşiktaş taraftarları internet üzerinden her yerde bu kanalı izleme imkânına sahip olmuşlardır..

Ünvan: Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Yayın: Merkezi İstanbul
Web: www.bjk.com.tr/tr
E-mail: bilgi@bjk.com.tr
Telefon: 0 (212) 948 1903
Adres: Vişnezade Mahallesi Dolmabahçe Caddesi No:1
Vodafone Arena Dolmabahçe Girişi Kat:-2 İç Kapı No:1113 34357 Beşiktaş – İstanbul

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas