Çinliler Medel’in aklını çelemedi!

Çinliler Medel’in aklını çelemedi!
Çinliler, Gary Medel’in aklını çelemedi! Son dönemin formda ismine sürpriz bir tekllif geldiği ortaya çıktı..

Beşiktaşımızdaki performansıyla göz dolduran Gary Medel için Çin kulübü 10 milyon euro teklif yaptı.

Çinliler, Gary Medel’in aklını çelemedi. Son dönemin formda ismine sürpriz bir tekllif geldiği ortaya çıktı. Bir Çin takımının, Şilili oyuncuya yıllık 7 milyon euro, Beşiktaş’a da 10 milyon euro bonservis önerdiği öğrenildi.

Medel, siyah beyazlılarda mutlu olduğunu belirtip teklifi reddetti. Beşiktaş yönetiminin ise “Medel satılık değil” karşılığı ile Çin kulübünü geri çevirdiği belirtildi.

“İSPANYA VE MEKSİKA’DAN TEKLİF ALDIM”

Inter’in bu sezon ŞampiyonlarLigi’ne katılmak için son ana kadar mücadele etmesi gerektiğinin de altını çizen Medel, “Roma toparlandı, Lazio pes etmiyor, Milan da geri döndü. Inter için çok kolay olmayacak ve hedeflenen başarılar elde edilemezse bu Inter için felaket olur” ifadelerini kullandı.

Yaz aylarında bir çok transfer teklifi aldığını da vurgulayan Medel, “Yaz döneminde Sevilla, Espanyol, Malaga ve Meksika’dan birçok teklif aldım ancak Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Beşiktaş’ı tercih ettim. Ailem, Türkiye’de kendisini iyi ve mutlu hissediyor, Beşiktaş’ta büyük bir rekabet var ve formayısporx kapmak için sürekli mücadele etmek zorundasınız. Hala şampiyon olabiliriz. Ancak dört takım bunun için yarışıyor. Ne olacağını göreceğiz. Başlangıçta Türk ligini çok daha basit zannetmiştim. Ancak seviyenin inanılmaz yüksek olduğunu gördüm.” dedi..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas