Fellaini’ye mesaj yollandı!..

Fellaini’ye mesaj yollandı!..
Beşiktaş’ımız, Fellaini’yi Çin kulüplerine kaptırmamak için Manchester United’a cazip teklif yapmaya hazırlanıyor..

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile kısa süre içinde bir araya gelerek devre arası transfer döneminde izlenecek yol haritasını şekillendirecek olan Beşiktaş Yönetimimiz, Marouane Fellaini için başlatılan temasları 2018 yılının ilk günlerinde yoğunlaştıracak.

Kanada’nın önde gelen kulüplerinden Montreal Impact’ın Atiba Hutchinson’a talip olması ve 34 yaşındaki başarılı futbolcunun devre arasında ülkesine dönme ihtimalini göz önünde bulunduran siyah-beyazlı takımımız, Fellaini ve Manchester United ile yapılan görüşmeleri hızlandırma kararı aldı. Belçikalı futbolcu için İngiliz kulübüyle uzun süredir temas halinde bulunan Beşiktaş Yönetimimiz, ilk etapta Atiba’nın takımda kalmasını sağlayacak. Siyah-beyazlılar, Atiba kalsa da Fellaini’yi devre arasında kadroya katma düşüncesinden vazgeçmeyecek..

BEŞİKTAŞ’TAN MAN. UNITED’A CAZİP TEKLİF

Buna göre sezon sonunda Manchester United ile sözleşmesi bitecek olan ve bu nedenle zengin Çin kulüplerinin hedefinde bulunan 30 yaşındaki yıldız futbolcu için İngiliz ekibine cazip bir teklif yapılacak. Siyah-beyazlılar, Fellaini’ye de rotasını tamamen Beşiktaşımıza çevirmesi için iyi bir yıllık ücret önerecek.

Transfer çalışmalarını tamamen Cenk Tosun’un olası satışı planı üzerine kuran Beşiktaş Yönetimimizin, yaz dönemi için düşündüğü bazı oyuncuları da şimdiden tıpkı Domagoj Vida gibi ön protokolle bağlamayı planladığı ortaya çıktı..

Juan Mata ve Hatem Ben Arfa gibi isimleri yakından takip eden siyah-beyazlı takımımız, bu oyuncuların başı çektiği transfer listesinden önemli isimleri takıma kazandırmaya çalışacak..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas