“Fenerbahçe maçı Adem Ljajic’in olacak”

“Fenerbahçe maçı Adem Ljajic’in olacak”
Milliyet Gazetesi Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Fenerbahçe Beşiktaş derbisi öncesi gelişmeleri anlattı..

Milliyet Gazetesi Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Beşiktaş ile ilgili sıcak gelişmeleri anlattı.

İşte o açıklamalar;

Şenol güneş Beşiktşa kadrosunu idareli kullanmak istedi. Değişik bir kadro çıkardı. Tolgay, Quaresma yoktu. İkinci yarıda Babel’i oyuna dahil etti. Direk zaten etki etti. Beşiktaş dün gece ikinci yarıda akşam Fenerbahçe derbisinin provasını yaptı. Beşiktaş’ın sahasının zemini çok kötü. Shakira konserinden sonra hala düzelmedi. Çimlerin düzelmesi lazım dinlenmesi lazım ama o sırada maç geliyor. Vodafone Arena’nın çimleri bozulduğu gibi Nevzat Demir tesislerinde de zemin bozuldu.

Adem’in maçı Fenerbahçe

Beşiktaş adem Ljajic gibi çok önemli bir transfer yaptı. Talisca’dan sonra iyi işler yapacaktır. Bence derbide Adem çok önemli bir oyuncu olduğunu gösterecektir. Onun en önemli maçı zaten Fenerbahçe olacaktır.

Şenol Güneş rotasyona gitti

Bir Avrupa maçından sonra Fenerbahçe derbisi varsa ne kadar Avrupa maçı olsa da bir iki oyuncu dinlendirmek gerekir. Şenol Güneş Quaresma , Babel ve Vida derbiye sakladı. Bu oyuncular yeniden ilk 11’e girecektir ama asıl soru Fenerbahçe maçında forvette kim olacak? Dünkü maçta gördüğümüz üzere Larin kurnaz bir golcü değil, Larin bir Burak yılmaz olamaz. Bence Larin yerine Babel oynamalı. Vagner Love’u neden oynatmaz, Negredo varken bile ilk 18’e giremedi. Ne Mustafa ne de Love 1. Forvet olmayacaktır. Beşiktaş en çok orta yapan takım ama en çok isabetsiz de orta yapan bi takım. Quaresma çok iyi orta yapıyor ama kafa vuracak bir golcü yok. Gomez olsaydı bu ortalar çok değerli olurdu ama şu an o kalibrede bir golcü yok. Adem ile birlikte Beşiktaş topu yere indirip, ayağa indirecektir. Larin biraz daha uyanık olursa iyi bir performans olabilir. Larin’e yardımcı olacak isim bence İlhan mansız. ..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas