Forvet transferinde hesaplar değişti

Forvet transferinde hesaplar değişti
Beşiktaşımızda Yönetim, Demba Ba’nın sürpriz şekilde Çin’e gitmesi ve Burak Yılmaz’da yaşanan bonservis sıkıntısı nedeniyle yeni bir strateji hazırlamak zorunda kaldı. Bir golcüyü bedelsiz almayı düşünen siyah-beyazlılar, ikinci forveti ise kiralamayı planlıyor..

Transferde bayram sonrası hareketli günler yaşamaya hazırlanan Beşiktaşımızda Yönetimi, sezon bitmeden belirlediği bazı hamlelerde önemli değişikliğe gidiyor.

Öncelikle Alvaro Negredo ve Vagner Love’u göndererek 2 forvet almayı planladığı için Demba Ba ve Burak Yılmaz’la prensip anlaşmasına varan siyah-beyazlılar, iki oyuncudaki sıkıntılar nedeniyle strateji değiştirdi.

Yönetim ilk etapta forvet transferlerini bonservis bedeli ödemeden bitirmeye çalışacak. Geçmişte Mario Gomez ve Aboubakar’ı kiralayan siyah-beyazlılar bu seviyedeki golcüleri yine kiralık olarak almak istiyor. Bonservis bedeli bulunmayan golcülerin ise imza parası karşılığında kadroya katılması düşünülüyor..

Kartal’da bazı yöneticiler, Abobubakar’ın yeniden kiralanmasını teklif ederken, Başkanımız Fikret Orman’ın ise Balotelli, Gignac ve Bas Dost isimleri üzerinde durduğu öğrenildi. Burak Yılmaz’dan umudunu tamamen kesmeyen ve bu oyuncunun bonservis sorununu çözmesini bekleyen siyah-beyazlılar, tecrübeli futbolcunun kadroya dahil edilmesi halinde ikinci forvet için transferin son günlerini bekleyecek..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas