Gökhan Gönül’den Tatlıses’e yanıt!

Gökhan Gönül’den Tatlıses’e yanıt!
Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Gökhan Gönül, İbrahim Tatlıses’in “Gökhan Fenerbahçeli’yim dedi” sözlerine yanıt verdi.

Beşiktaş’ın sağ beki Gökhan Gönül, Göztepe maçının ardından İbrahim Tatlıses’in iddiaları hakkında konuştu.

İşte Gökhan Gönül’ün Beyaz TV’ye yaptığı açıklama;

Ben 30 küsür yaşındayım. Ben bu tarz polemik yaratacak konuları geçtim. Ben bu formayı sırtımda taşıdığım andan itibaren Beşiktaş’ın bir parçasıyım.

KAN AKITMAYA HAZIRIM

Beşiktaş için sahada gerekli mücadeleyi her zaman verdiğimi düşünüyorum. Akıtılması gereken bir kan varsa, sahada onu akıtmaya her zaman hazırım. Ben Beşiktaş formasını giyiyorum ve şu an Beşiktaş’ın başarısından başka hiçbir şeyi düşünmüyorum.

FENERBAHÇE MAÇLARINDAKİ PERFORMANSIM…

Böyle bir şey olabilir mi? Benim Beşiktaş forması sırtımdayken, özellikle Fenerbahçe maçlarında nasıl performans sergilediğimi açıp bakarsanız herhalde kafi olacaktır..

İBRAHİM TATLISES NE DEMİŞTİ?

Tatlıses, Beşiktaş’ın önemli isimlerinden Gökhan Gönül’ün Fenerbahçe’yi tuttuğunu söylerken; “Gökhan Gönül’e ‘Beşiktaşlı’sın öyle mi’ diye sordum. ‘Olur mu abi, ben Fenerbahçeli’yim’ dedi. Doğruyu söylüyorum. Mikrofonların karşısında doğruyu söylemek mecburiyetindeyim. Vallahi Fenerbahçeli. Kayınbabası da eniştemiz olur, Urfalı kız ile evli, o da Fenerbahçeli. Onun için Beşiktaşlı olamaz.” dedi.

Gökhan Gönül, geçen sezon başında Fenerbahçe’den bedelsiz olarak Beşiktaş’a transfer olmuştu..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas