“Gökhan İnler için çok üzülüyoruz”

“Gökhan İnler için çok üzülüyoruz”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan İnler’in oynamamasından dolayı hem Şenol Güneş’in hem de kendisinin büyük bir üzüntü duyduğunu ifade etti..

Beşiktaşımızın Başkanı Fikret Orman, Veli Kavlak’a transfer için izin verdiklerini, Gökhan İnler’in ise oynayamamasına hem Şenol Güneş’in hem de kendisinin çok üzüldüğünü ifade etti.

Takımdaki oyuncuların gelecek sezon olup olmayacağıyla ilgili bilgi veren Fikret Orman, “Mitrovic, Hırvat takımının stoperi ve yetenekli bir çocuk. Sezon başı kampı gelsin, bakalım ne duruma gelecek. Oynamayan oyuncularla vedalaşacağız gibi gözüküyor. Satmak istediklerimiz var, kiraya yollayacaklarımız var. Kadro çok fazla, oyuncu oynayamayınca köreliyor. Bazı oyunculara devre arasında “Gidin, oynayın” dedim ama gitmediler. Veli Kavlak’a da söyledim. Hırslı bir Veli oynasa harika oynar ama son 2,5 senedir ortada yok. Yine ameliyat oldu, gelecek sezon başka bir takıma gitmesine izin verdim. Böyle bir durum var” dedi.

Gökhan Töre’nin takıma döneceğini, Gökhan İnler’in ise takımda kalacağını ifade eden Orman, “Gökhan Töre dönecek. Beşiktaş’ta kalmasını istiyorum. Çok kabiliyetli çocuk. Ancak çok uçmayacak. Olağanüstü yetenekleri var ama çalışacak bunu sahada gösterecek. Ayrıca Beşiktaş’ın büyük kurum olduğunu bilecek. Haline tavrına dikkat edecek. İyi kalpli bir çocuk, bu yüzden kandırılabiliyor. Ben ve Umut Güner, Gökhan Töre ile sık sık konuşuyoruz. Gökhan İnler tabii ki kalacak. Hoca da ben de üzgünüz. Ondan yararlanmak istiyoruz. Seneye de burada olacak” diyerek net ifadeler kullandı.

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas