Güneş’ten Pepe kararı

Güneş’ten Pepe kararı; “Satmayın”
Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş yönetimle yaptığı görüşmede, “Pepe’yi hiçbir kulübe satmayın” diye konuştu..

Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Dünya Kupası’nda Portekiz formasıyla başarılı bir performans sergileyen Pepe’nin takımda kalmasını istedi.

Tecrübeli hoca yönetimle yaptığı görüşmede, “Pepe’yi hiçbir kulübe satmayın. Yeni sezonda takımın en önemli oyuncularından biri olacak. Tosic’in ardından Pepe’nin gitmesi defans ayarını bozar” dedi.

Bu gelişmenin ardından Beşiktaş Yönetimi, Pepe için yapılan teklifleri değerlendirmeyecek.

Geçtiğimiz sezonun başında Beşiktaşımıza transfer olan Pepe, 35 maçta 2 gol attı ve 1 asist yaptı.

PEPE: “ŞENOL GÜNEŞ, BENİ ŞAŞIRTTI!”

Bu arada Şenol Güneş’in kadroda tutmak istediği Pepe, deneyimli teknik adamla ilgili dikkat çeken açıklamalar yapmıştı. Pepe, Şenol Güneş’e hayran kaldığını vurgulayarak şunları söylemişti; “Ben çalıştığım bütün hocaları severim, hepsi özel olmuştur. Hepsinden bir şeyler öğrendim. Şenol Güneş hakkında buraya gelmeden önce Quaresma çok güzel şeyler anlattı. Tabii ki, bir antrenörle gün gün çalışmak farklı. Beni çok şaşırttı. Yüksekbir zekaya sahip ve çok uyanık. Bizim Portekiz’de bir laf vardır; akıllı insanlara, Yaşlı Kurt derler, aynen öyle… Çok disiplinli. Hem antrenmanlarda hem de maçlarda müdahale noktasında da çok iyi. Karşılaşma içerisinde Hoca görmüyor dersin. Ama bizim hocamız hep görüyor…”

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas