Heynckes: ”Benden duydunuz mu?”

Heynckes: ”Benden duydunuz mu?”
Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes, basın toplantısında hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi..

Bayern Münih Teknik Direktörü Jupp Heynckes, Bundesliga’da Haburg ile oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam geçtiğimiz günlerde Alman basınında sezon sonunda takımdan ayrılacağı yönündeki haberlere tepki gösterdi.

72 yaşındaki Jupp Heynckes basın toplantısında, ”Size henüz bir karar vermediğimi söyleyebilirim. 30 Haziran’da görevimden ayrılacağımı asla söylemedim. Benim ağzımdan böyle bir açıklama duydunuz mu? Hayır” ifadelerini kullandı.

Hafta sonu oynayacakları Hamburg maçı hakkında da konuşan tecrübeli çalıştırıcı, Bundesliga kurulduğundan bu yana ligde var olan ancak düşme tehlikesi yaşayan rakipleri hakkında ”Hamburg Bundesliga kurulduğundan bu yana var. Ligden düşerlerse bu büyük bir kayıp olacak” dedi..

Heynckes, Bayern Münih’in geleceği hakkında daha önce yaptığı açıklamada ise ”Tuchel’in Bayern Münih için yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum. Daima kendini geliştirdi. Tuchel iyi futbol oynattı ve başarılar da kazandı. O ayrıldıktan sonra Dortmund asla onun takımı gibi oynayamadı. Tuchel’i çok beğeniyorum” demişti…

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas