Kartal Rusya’ya Uçuyor

Beşiktaş’ın Fernandes ısrarı
Beşiktaş’ta yönetici Umut Güner, Fernandes için Rusya’ya gidecek ve Lokomotif Moskova’ya yeni bir teklifte bulunulacak..

Beşiktaş Manuel Fernandes defterini yeniden açıyor… Siyah-Beyazlı yönetim bir aydır gündemde olan Portekizli yıldız için yeni bir girişimde bulunacak. Yöneticilerden Umut Güner, Rusya’ya giderek Lokomotif Moskova ile pazarlığa oturacak. Ardından da Fernandes’in menajeriyle görüşecek.

Teknik Direktör Şenol Güneş’in Başkan Fikret Orman’la yaptığı görüşmede Fernandes için olumlu görüş bildirmesi üzerine yönetim ilk adımı atacak. Fernandes’in kulübüyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

GERİ DÖNMEK İSTİYOR
Fernandes’in Beşiktaş’a dönmeyi çok istediği biliniyor. Yönetimin Portekizli futbolcu için yapacağı son hamlenin sonucu bekleniyor.

EN FAZLA 1 MİLYON EURO
Fernandes’in Beşiktaş’a gelmek istemesi Siyah-Beyazlı kulübün elini güçlendiriyor. Portekizli futbolcu için en fazla 1 milyon Euro’luk bir bonservis bedeli sulunması bekleniyor

Beşiktaş Yönetimi’nin Fernandes’le yıllık ücreti için pazarlık yapacağı öğrenildi. Umut Güner’in Fernandes’e yıllık 2.5 milyon Euro ile birlikte şampiyonluk halinde özel bir prim teklifi sunacağı belirlendi..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas