Pepe zirvesinin günü belli oldu!

Pepe zirvesinin günü belli oldu!
Beşiktaşlı yöneticiler, Portekizli stoper Pepe ile FIFA Konfederasyonlar Kupası’nın ardından yüz yüze görüşecek…

Süper Lig’de üst üste üçüncü şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde başarıya ulaşma yolunda kadrosunu güçlendirmeye çalışan Beşiktaş’ımız, Pepe için gün sayıyor. Siyah-beyazlılar, Real Madrid’le sözleşmesi biten 34 yaşındaki Portekizli stoperle, FIFA Konfederasyonlar Kupası’nın hemen ardından yüz yüze bir görüşme yapacak.

Beşiktaşlı yöneticiler, Portekiz Milli Takımı ile birlikte Rusya’da bulunan Pepe ve menajerleriyle pazartesi günü bir araya gelmek için sözleşti. Siyah-beyazlılar ile Pepe arasında yapılacak kritik zirvede başarılı oyuncunun istediği yıllık 5 milyon euro garanti ücret ve imza parası olarak talep ettiği 2,5 milyon euro masaya yatırılacak.

Beşiktaşımızdan 2 yıllık sözleşme isteyen Portekizli futbolcu yıllık ücreti ve imza parasında indirim yapmayı kabul ederse aradaki son pürüzler de çözülecek ve büyük olasılıkla resmi imzalar atılacak. Pepe’nin indirime yanaşmaması halinde ise taraflar arasındaki pazarlıklar bir süre daha devam edecek. Beşiktaş’ımız orta yolun bulunması halinde daha fazla vakit kaybetmeden transferi mutlu sonla bitirmeyi planlıyor. Pepe’nin uzlaşmaz bir tutum sergilemesi durumunda transferden vazgeçileceği ifade edildi..

PSG ve Inter’in de kadrosuna katmak istediği Portekizli futbolcunun bu durumu kendi lehine kullandığı aktarıldı. İspanyol AS gazetesi ise PSG’nin, Pepe ile anlaştığını ileri sürdü. Haberde Fransız kulübünün deneyimli stoperi transfer etmeye çok yaklaştığı savunuldu..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas