Vagner Love ve Negredo yolcu;

Vagner Love ve Negredo yolcu;
Sezon başında alınan Negredo ve devre arasında kadroya katılan Love’a, “Kendinize kulüp bulun” mesajını ileten siyah beyazlıların öncelikli hedefi iki oyuncuyu da gönderip, yeni yıldızlar transfer etmek..

Süper Lig’de 2017-18 sezonunu 4. sırada tamamlayan Beşiktaş’ta transfer harekatı forvetten başladı. Sezon başında Valencia’dan alınan Alvaro Negredo ve devre arasında Aytemiz Alanyaspor’dan transfer edilen Vagner Love’ın bekleneni veremediği görüşünde birleşen siyah beyazlı yönetim, bu oyuncularla yollarını ayırıp, yeni isimleri kadrosuna katmayı planlıyor. Her iki futbolcunun menajerleriyle görüşülerek, “Kendinize kulüp bulun” mesajı iletildi. Yöneticiler ayrıca, uluslararası menajerlerle temasa geçerek Negredo ve Love için kulüp arayışına başladı.

NEGREDO YILDA 4.35 MİLYON EURO ALIYOR

Beşiktaş yönetiminin öncelikli hedefi iki futbolcuyu birden elden çıkarmak. Şu an itibariyle bu planın gerçekleşme ihtimali yüzde 70 olarak gösteriliyor. Eğer bu olmazsa, Love ve Negredo’dan biri gönderilerek, yeni transfere kaynak yaratılacak. Bu ihtimalin gerçekleşme oranı ise yüzde 90…

Yılda 4 milyon 350 bin Euro alan ve 1 senelik sözleşmesi bulunan Negredo, bu sezon oynadığı 43 maçta 15 gol attı, 9 asist yaptı.

Bu sezon 11 maçta 3 gol atan Love’ın ise 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Brezilyalı, mukavele süresini tamamladığı taktirde 4 milyon Euro alacak. Flamengo’dan teklif alan Love’ın, “Bonservisim bedelsiz olarak bana verilirse Beşiktaş’tan ayrılırım” dediği belirtildi.

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas