Vida icin Resmi Aciklama

Beşiktaş için Domagoj Vida cevabı! Dinamo Kiev Başkanı Igor Surkis, Vida için Beşiktaş ile bir görüşmeleri olmadığını kaydetti..

Dinamo Kiev Başkanı Igor Surkis, Domagoj Vida’nın Beşiktaş’ımız ile anlaştığı yönündeki iddialara cevap verdi ve herhangi bir görüşme olmadığını belirtti.

Hırvat oyuncu için anlaştığı yönündeki haberlerin ‘çılgınlık’ olduğunu kaydeden Surkis, “Açık olmak gerekirse, böyle bir haberle alakalı yorum yapmakta bile zorlanıyorum, bu artık çılgınlık. Kimse benimle görüşmedi. Kulübün de bu konuyla alakalı resmi bir bilgisi yok. Ne Beşiktaş’tan, ne de diğer kulüplerden resmi bir hamle yok. Vida Dinamo’nun oyuncusu. Daha geçen gün onunla konuştum” ifadelerini kullandı.

Dinamo Kiev ile 1 yıllık sözleşmesi kalan Domagoj Vida, geçtiğimiz sezon 39 maçta forma giydi ve 4 gol kaydetti.

“VIDA DINAMO KIEV’DE EMEKLİ OLMAK İSTİYOR”

Dinamo Kiev ile yakın ilişkileri bulunan menajer Berislav Stanojevic, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’un transfer gündeminde yer alan Domagoj Vida ile ilgili konuştu.

Vida’nın Dinamo Kiev’de çok mutlu olduğunu ve ayrılmayacağını kaydeden Stanojevic, “Dinamo Kiev’i iyi biliyorum, Vida da Kiev’i ve Ukrayna’yı seviyor. Burada her maçta her şeyini veriyor ve kendisine olan güvenin karşılığını vermek için çabalıyor. Evet, teklifler var, ancak o Dinamo Kiev’de kalmak, sözleşmesini uzatmak ve hatta olursa burada emekli olmak istiyor” ifadelerini kullandı.

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas