Vida için son dakika açıklaması

Vida için son dakika açıklaması
Beşiktaş’ın transferini bitirmek için uzun süredir girişimlerini sürdürdüğü Domagoj Vida konusunda Ukrayna’dan yeni bir açıklama geldi. İşte o sözler..
Dinamo Kiev Başkanı Igor Surkis, özel açıklamalar yaptı ve Beşiktaş’ımız ile transfer görüşmeleri yaptıkları Domagoj Vida ile ilgili de önemli detaylar paylaştı.

Vida’ya Beşiktaş’ın önerdiği rakamın daha yüksek olduğunu ve devre arasını beklemektense, şu anda oyuncuyu göndermeye sıcak baktıklarını kaydeden Surkis, “Domagoj ile Dinamo Kiev’deki sözleşmesini uzatmak için görüşme yaptık, ancak ona şu anda daha fazla para öneren kulüpler var..

Vida’yi zorlamaya hakkım yok. 29 yaşında bir oyuncu olarak, 4 yıldır bize güven ve bağlılıkla hizmet eden bir oyuncu olarak, artık kazanabildiği kadar para kazanmak istiyor. Eğer şu anda başka bir takım ile ön sözleşme imzaladıysa, Kış ayına kadar beklemek istemiyoruz, Eylül ayında karşılıklı memnun kalmak üzere bir anlaşma yapabiliriz. Eğer bu gerçekleşmezse, Vida kendi geleceğini kendisi çizecek\” ifadelerini kullandı.

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas