Yönetimimiz önerdi, hocamız veto etti!

Yönetimimiz önerdi, hocamız veto etti!
Cenk Tosun’un Everton’a an meselesinin olması Beşiktaş Yönetimimizi harekete geçirdi. Yönetimimiz, Palmeiras’ta forma giyen Borja’yı Şenol Güneş’e önerdi, Güneş bu transferi veto etti..

Ligin ilk yarısına damga vuran ve Avrupa’da piyasa yapan Cenk Tosun’un ayrılma kararının ardından yaklaşık bir aydır yoğun bir şekilde golcü arayışını sürdüren Beşiktaşımızda ilk forvet adayının Brezilya’da forma giyen Kolombiyalı golcü Miguel Angel Borja olduğu ortaya çıktı..

Siyah-beyazlı yönetimimizin ayrılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılan Cenk Tosun’un yerine teknik direktörümüz Şenol Güneş’e Palmeiras’ın 24 yaşındaki Kolombiyalı santrfor Borja’yı önerdiği ancak tecrübeli teklif patronun bu isme sıcak bakmadığı belirtildi.

Güneş’in, Negredo gibi Borja’nın da pivot santrfor tarzı bir oyuncu olduğu bu nedenle kanatta da oynayabilecek tarzda bir golcü istediği öğrenildi..

Uzun süredir scout ekibiyle birlikte Brezilya’da arayışlarını sürdüren ve bu piyasaya iyi hakim olan Beşiktaş yönetimimizin Borja için Palmeiras kulübüne satın alma opsiyonlu kiralık teklifi yaptığı ifade edildi..

Ancak Beşiktaş yönetimimizin geçmişte de Güneş’in olumsuz raporlarına rağmen “patron benim” diyerek bazı transferleri gerçekleştirmesi Cenk’in yerine Borja gelebilir dedirtti..

Gönderiyi Sosyal Medyada Paylas